Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Rocco [Sav. Effy.]

Go down 
AutoriusPranešimas
Effy.
Direktorė
Effy.


Pranešimų skaičius : 716
Join date : 2008-07-20

Rocco [Sav. Effy.] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rocco [Sav. Effy.]   Rocco [Sav. Effy.] Icon_minitimePir. 11 16, 2009 2:27 pm

Rocco [Sav. Effy.] 48578740
Šuns vardas: Rocco
Šuns lytis: Patinas
Šuns amžius: 5 - metis
Veislė: Bulmastifas
Charakteris: Išdidus ir lengvai nepasiduodantis šunėkas, kad jau ką sugalvos tai tą ir
įgyvendins norės mano telefoną sugraužt sugrauš norės namus aukštyn kojom apverst
būtinai tai ir padarys. Rocco užgrobė mano mažą širdelę tada kai jis dar buvo visiškai
mažytis atrodė toks bejėgis tarp kitų šunelių vis cypdavo ir lakstydavo nedideliame
aptvare. Kai tik atsinešiau Rocco, į namus jis tapo mano numylėtinis Rocco, tapo mano
pačiu pirmuoju šuneliu ir tikiuosi ne paskutiniu.
Rocco [Sav. Effy.] I78_41 
Rocco [Sav. Effy.] I78_12 
Rocco [Sav. Effy.] I78_29 
Rocco [Sav. Effy.] I78_30 
Rocco [Sav. Effy.] I78_3 
Rocco [Sav. Effy.] I78_38 
Rocco [Sav. Effy.] I78_42
Atgal į viršų Go down
https://sunupasauliss.forumlt.com
Effy.
Direktorė
Effy.


Pranešimų skaičius : 716
Join date : 2008-07-20

Rocco [Sav. Effy.] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rocco [Sav. Effy.]   Rocco [Sav. Effy.] Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 3:21 pm

Su trenksmu įeina į kambarį ir pasiėmusi pavadėlį nestipriai pliaukšteli Roccui, per subinyką. - Tak ma American brother eisim for a walk.,- tariu ir paglosčiusi dički priėjau prie jo dubenėlio. - Tuščia anea?,- šyptelėja ir iš tašės išsiema gan nemažą maišą šunų ėdalo atplėšusi įpila truputi į Rocco, dubenėli.
- Aik aik man stiprintis.,- nusijuokia ir klesteli ant žemės laukdama kol tasai paės.
- Nu karuoče tu ten greitai?,- jau žiovauja iš nuobodulio.. Po kiek laiko Rocco, prieina prie Effės, ir ji paėmusi užsega jam pavadėlį ir pasičiumpa antsnukį.
- Tak bičas kandžiosiesi?,- pakelia antakiuką žiūrėdama į ciuci.
- Gausi per subinyka karuoč.,- numoja ranka ir išsiveda Rocco, iš kambariuko.
Atgal į viršų Go down
https://sunupasauliss.forumlt.com
 
Rocco [Sav. Effy.]
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Effy ir Fros namas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Effy ir Fros namas-
Pereiti į: